Współpraca

W naszej współpracy z klientami kładziemy szczególny nacisk na dobrą komunikację i profesjonalizm. Tworzymy przyjazną atmosferę i elastycznie dopasowujemy wachlarz świadczonych usług do wymagań i potrzeb kontrahenta dzięki naszej bogatej ofercie.

Klient powierzając nam prowadzenie księgowości swojej firmy ma gwarancję zachowania tajemnicy handlowej, a także bezpieczeństwa danych gromadzonych w systemie księgowym.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny system Enova firmy Soneta zapewniający łatwość archiwizacji danych i ich przetwarzanie oraz zautomatyzowanie prostych czynności księgowych, co pozwala na szybką orientację na temat stanu finansowego jednostki. Pozwala to też na przechowywanie danych w jednym miejscu.

Oprogramowanie to posiada wiele zintegrowanych modułów, które ze sobą współpracują. Możliwa jest także elektroniczna wymiana danych z systemami posiadanymi przez naszych klientów, co oszczędza czas i koszty związane z wysyłką i dostarczeniem dokumentów do biura.

System Enova importuje dokumenty zakupu i sprzedaży oraz raporty kasowe, możliwy jest również import elektronicznych wyciągów bankowych wyeksportowanych z internetowych systemów bankowych. System ten umożliwia również import plików JPK.

Dzięki współpracy z mBank klienci korzystający z naszych usług mają możliwość połączyć konto bankowe z księgowością. Jest to zautomatyzowany system pozwalający na dostęp do najważniejszych informacji księgowych w jednym miejscu, co ułatwia prowadzenie firmy. Korzystamy wtedy z serwisu transakcyjnego mKsięgowość. Klienci zamieszczają w nim skany faktur, bez konieczności dostarczenia ich w formie papierowej. Dodatkowym uproszczeniem jest szybsze i prostsze wystawianie faktur.

Nasi klienci:

– Wo-Ma sp. z o.o. – https://woma.events/

– AW Invest sp. z o.o. Hotel Ibis – https://ibisnowytarg.pl/

– Speed-Trans – http://www.speedns.pl
– MetBud sp. z o.o. – http://www.metbud.info.pl
– Termix sp.j. – http://www.termix.pl
– Veraicon – http://www.veraicon.pl
– Opax sp. z o.o. SK – http://www.opax.pl

– Tracktech sp. z o.o. – https://tracktech.pl/

– Bartek S.A. – https://bartek.com.pl/

Nasi partnerzy:

– Kancelaria Biegłych Rewidentów B&B sp. z o.o. – http://www.kbrbb.pl

– OSCBR – https://www.mbank.pl/firmy/