WSPÓŁPRACA

W naszej współpracy z klientami kładziemy szczególny nacisk na dobrą komunikację i profesjonalizm. Tworzymy przyjazną atmosferę i elastycznie dopasowujemy wachlarz świadczonych usług do wymagań i potrzeb kontrahenta dzięki naszej bogatej ofercie.

Klient powierzając nam prowadzenie księgowości swojej firmy ma gwarancję zachowania tajemnicy handlowej, a także bezpieczeństwa danych gromadzonych w systemie księgowym.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny system Enova firmy Soneta zapewniający łatwość archiwizacji danych i ich przetwarzanie oraz zautomatyzowanie prostych czynności księgowych, co pozwala na szybką orientację na temat stanu finansowego jednostki. Pozwala to też na przechowywanie danych w jednym miejscu.

Oprogramowanie to posiada wiele zintegrowanych modułów, które ze sobą współpracują. Możliwa jest także elektroniczna wymiana danych z systemami posiadanymi przez naszych klientów, co oszczędza czas i koszty związane z wysyłką i dostarczeniem dokumentów do biura.

System Enova importuje dokumenty zakupu i sprzedaży oraz raporty kasowe, możliwy jest również import elektronicznych wyciągów bankowych wyeksportowanych z internetowych systemów bankowych. System ten umożliwia również import plików JPK.

Dzięki współpracy z mBank klienci korzystający z naszych usług mają możliwość połączyć konto bankowe z księgowością. Jest to zautomatyzowany system pozwalający na dostęp do najważniejszych informacji księgowych w jednym miejscu, co ułatwia prowadzenie firmy. Korzystamy wtedy z serwisu transakcyjnego mKsięgowość. Klienci zamieszczają w nim skany faktur, bez konieczności dostarczenia ich w formie papierowej. Dodatkowym uproszczeniem jest szybsze i prostsze wystawianie faktur.

Nasi partnerzy

Kancelaria Biegłych Rewidentów B&B sp. z o.o.
https://kbrbb.pl/

Certyfikowane biuro rachunkowe

Należymy do OSCBR, czyli Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. To największa sieć biur rachunkowych w Polsce, której celem jest wspieranie Klientów w prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i najwyższej jakości usług księgowych.

Kadra
zarządzająca

Właściciel firmy posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w księgowości, jako główny księgowy, właściciel biura rachunkowego, dyrektor finansowy jednej ze spółek giełdowych.

Jest wykładowcą przedmiotów w zakresie rachunkowości i finansów.

Posiada uprawnienia biegłego rewidenta, wpis do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 11002, bierze udział w badaniu bilansu podmiotów gospodarczych, a także dokonuje audytów projektów finansowanych ze środków funduszy europejskich.

Posiada doświadczenie w przekształcaniu podmiotów, przygotowywaniu prospektów emisyjnych spółek wchodzących na giełdę papierów wartościowych.

Jest specjalistą w dziedzinie prawa podatkowego, doradza firmom w zakresie polityki rachunkowości, procedur księgowych, sprawuje nadzór księgowy.

test

favicon kfka