O nas

O nas

Przedmiotem działalności naszego biura jest kompleksowa obsługa firm w zakresie księgowości. Prowadzimy księgi handlowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, a także inne ewidencje wymagane przepisami prawa bilansowego oraz podatkowego.

Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2004r. Posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg firm o różnym charakterze działalności, takim jak: transportowy, budowlany, produkcyjny, handlowy, czy usługowy. Zajmujemy się też księgowością biur turystycznych i hoteli oraz stowarzyszeń. Nasze kompetencje obejmują również prowadzenie księgowości projektów finansowanych ze środków unijnych.

Nasza kadra to pracownicy z dużym doświadczeniem zawodowym posiadający wyższe wykształcenie kierunkowe. Stawiamy na rozwój umiejętności i systematyczne zwiększanie swojej wiedzy poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach. Zapewniamy indywidualne podejście do klientów odpowiadając na stawiane nam wymagania.

Funkcjonujemy w nowoczesnym biurze korzystającym z najnowszych rozwiązań informatycznych. Nasza kadra i ich komfort pracy są dla nas ważni, dlatego dostosowaliśmy sposób i metody pracy, aby ułatwić naszym pracownikom i klientom możliwość pracy zdalnej.

Ponadto podjęliśmy współpracę z mBank, gdzie nasi klienci mają możliwość połączyć konto bankowe z księgowością. Jest to zautomatyzowany system pozwalający na dostęp do najważniejszych informacji księgowych w jednym miejscu.

Certyfikowane biuro rachunkowe

Należymy do OSCBR, czyli Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. To największa sieć biur rachunkowych w Polsce, której celem jest wspieranie Klientów w prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i najwyższej jakości usług księgowych.

Kadra
zarządzająca

Właściciel firmy posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w księgowości, jako główny księgowy, właściciel biura rachunkowego, dyrektor finansowy jednej ze spółek giełdowych.

Jest wykładowcą przedmiotów w zakresie rachunkowości i finansów.

Posiada uprawnienia biegłego rewidenta, wpis do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 11002, bierze udział w badaniu bilansu podmiotów gospodarczych, a także dokonuje audytów projektów finansowanych ze środków funduszy europejskich.

Posiada doświadczenie w przekształcaniu podmiotów, przygotowywaniu prospektów emisyjnych spółek wchodzących na giełdę papierów wartościowych.

Jest specjalistą w dziedzinie prawa podatkowego, doradza firmom w zakresie polityki rachunkowości, procedur księgowych, sprawuje nadzór księgowy.

test

favicon kfka