FAQ
Pytania i odpowiedzi

Współpracujemy z programem SCANYE, który umożliwia wygodne przesyłanie skanów dokumentów i faktur bez konieczności pojawiania się w naszym biurze. Program SCANYE umożliwia wygodną korespondencję mailową i występuje również w formie aplikacji na smartfona. Przesyłane pliki od razu trafiają do naszej dokumentacji, pozostają do wglądu dla klienta oraz mogą być w każdej chwili pobrane.

Wszystkie informacje dotyczące dostępnych opcji kontaktowych znajdziesz w zakładce Kontakt.
Są one dostosowywane indywidualnie w zależności od nakładu pracy oraz rodzaju prowadzonej działalności.

Współpracę z naszym Biurem Rachunkowym mogą Państwo nawiązać już w momencie rozpoczynania własnej działalności. Można ją również nawiązać w każdym momencie prowadzonej działalności.

Wśród kluczowych zadań, których oczekujemy od naszych klientów, znajduje się punktualne dostarczanie niezbędnych dokumentów umożliwiających prawidłowe wykonanie naszych usług, systematyczne informowanie nas o istotnych zmianach w prowadzonej działalności oraz terminowe regulowanie opłat. Współpraca z klientem oparta jest na umowie, która precyzuje nasze wzajemne relacje.

Sposób przekazywania dokumentacji uzależniony jest od Państwa preferencji. Umożliwiamy kilka sposobów dostarczania dokumentów – osobiście do siedziby biura w Nowym Sączu, drogą mailową, pocztą, bądź kurierem.

Skontaktuj się z nami, a niezwłocznie zeskanujemy wymagany dokument i prześlemy Ci go drogą elektroniczną. Użytkownik systemu SCANYE ma dostęp do faktur cały czas.

Po nawiązaniu z nami współpracy, klient może udzielić nam pełnomocnictwa, dzięki któremu będziemy mogli kontaktować się z US i ZUS w jego imieniu.

Udzielenie nam pełnomocnictwa przez klienta pozwala nam reprezentować go przed tymi instytucjami.

Nie, ale współpracujemy z doświadczoną Kancelarią Biegłych Rewidentów B&B SP. Z O.O.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za popełnione przez nas błędy. Posiadamy oczywiście rozszerzone ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ale przez cały okres działalności polisa nigdy nie była wykorzystywana.

Oczywiście. Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

W umowie mamy określony miesięczny okres wypowiedzenia. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest skrócenie okresu wypowiedzenia.