Współpraca

W naszej współpracy z klientami tworzymy przyjazną atmosferę, elastycznie dopasowujemy wachlarz świadczonych usług do potrzeb kontrahenta.

Klient powierzając nam prowadzenie księgowości swojej firmy ma gwarancję tajemnicy handlowej, a także bezpieczeństwa danych gromadzonych w systemie księgowym. Wykorzystujemy nowoczesny system Enova firmy Soneta zapewniający łatwość archiwizacji danych i ich przetwarzanie oraz zautomatyzowanie prostych czynności księgowych, co pozwala na szybką orientację na temat stanu finansowego jednostki.

Oprogramowanie to posiada wiele zintegrowanych modułów, które ze sobą współpracują. Możliwa jest także elektroniczna wymiana danych z systemami posiadanymi przez naszych klientów.

System enova importuje dokumenty zakupu i sprzedaży oraz raporty kasowe a także możliwy jest import elektronicznych wyciągów bankowych wyeksportowanych z internetowych systemów bankowych.

Na życzenie klienta przygotowujemy paczkę elektronicznych przelewów gotową do zaimportowania w internetowym systemie bankowym. Prowadzimy księgi w siedzibie klienta za dodatkowym wynagrodzeniem.

Nasi klienci

- Wo-Ma sp. z o.o. – http://ww.wo-ma.com
- Supersnow SA – http://www.supersnow.pl
- Speed-Trans – http://www.speedns.pl
- MetBud s.c. – http://www.metbud.info.pl
- Termix sp.j. – http://www.termix.pl
- Veraicon – http://www.veraicon.pl
- Opax sp. z o.o SK – http://www.opax.pl

Nasi partnerzy

- Kancelaria Biegłych Rewidentów B&B sp. z o.o. - http://www.kbrbb.pl